,,Święto bajek” w wykonaniu pracowników Przedszkola.

24 Luty, 2020 12:28 News | Ogólne

W niedzielę 8 marca Przedszkole Samorządowe Gdowie przy współpracy z Centrum Kultury w Gdowie zorganizowało „Święto bajek”  –  przedstawienie teatralne dla Marysi Miąsko, która choruje na SMA.

W przedstawieniu wystąpili pracownicy  i absolwenci  Przedszkola Samorządowego w Gdowie wprowadzając publiczność w magiczny świat bajek. Na scenie pojawili się Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Calineczka, Smerfy oraz Pszczółka Maja zachęcając dzieci do wspólnej zabawy.

Licznie zgromadzona publiczność zasiliła konto Marysi kupując bilety wstępu i biorąc udział w akcji „Kwiatek za datek dla Marysi”. Ręcznie wykonane tulipany cieszyły się ogromnym powodzeniem podobnie jak lizaki rozdawane dzieciom za uśmiech. Swoją cegiełkę dołożyła również Ochotnicza Straż Pożarna z Gdowa sprzedając popcorn.

Łączna kwota, którą zebrano podczas tego wydarzenia to 9539,90 zł.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim aktorom, pracownikom przedszkola i członkom ich rodzin, pracownikom Centrum Kultury, wszystkim tym dzięki którym przedstawienie mogło zaistnieć!

W realizacji tego przedsięwzięcia organizatorów wsparli:

– Foto Kulma, Pracownia Hetman, Hurtownia Spożywcza „Aga”, Firma Odzieżowa „Elegant Fathion”, Państwo Surowiec, Piotr Zabdyr, Przedszkole Niepubliczne „Akademia Małego Człowieka”, Zespół „Espresso” za co serdecznie dziękujemy!

Joanna Długosz